5% lokata Meritum Bank
55zł gwarantowany bonus. Oferta Limitowana!
5zł aplikacja MB

Comperia Bonus

"Witaj, zastanawiasz się gdzie i jak lokować swoje oszczędności? Nie ty jeden! My wiemy, jak zrobić to efektywnie i prosto, przez Internet, bez wychodzenia z domu"

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie, poznaj promocję Comperia Bonus – Oferta na 5+

Pierwszym elementem promocji jest najlepsza lokata dla internauty. Analitycy porównywarki Comperia.pl sprawdzili i porównali warunki dostępnych na rynku lokat dla internauty takiego jak Ty. Najlepszym produktem i numerem 1 według analityków Comperia.pl jest Lokata Start w Meritum Bank. Lokata Start to:

 • wysokie oprocentowanie, bo aż pięć procent w skali roku,
 • dwumiesięczny okres trwania lokaty, już od tysiąca aż do dziesięciu tysięcy złotych,
 • twoje pieniądze będą bezpieczne, w całości gwarantuje to Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Drugim elementem wyróżniającym nasza promocję, jest gwarantowany bonus w wysokości 55zł – otrzymasz go zakładając Lokatę Start za pośrednictwem naszej promocji. Bez dodatkowych warunków, gwiazdek i haczyków. Podnieś swój zysk z lokaty o 55zł gwarantowanego bonusu. To nie wszystko. Dodatkowe 5 zł złotych otrzymasz za pobranie i używanie aplikacji mobilnej banku – wystarczy zrobić jeden przelew.

Trzecim elementem są nagrody rzeczowe – do rozdania mamy pięć najnowszych iPhonów 6!!! Nagrodzimy nimi aktywnych użytkowników mobilnych

Podsumowując - lokata na 5%, gwarantowany bonus 55 zł, dodatkowe 5zł za użycie aplikacji mobilnej banku i aż pięć razy najnowszy iPhone 6 do wygrania – same plusy!

Jak to osiągnąć? To bardzo proste:

Na stronie promocji comperiabonus.pl w formularzu uzupełnij swoje podstawowe dane i kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Na podany przez Ciebie adres email, wyślemy wiadomość aktywacyjną wraz z danymi potrzebnymi do zalogowania się do panelu Comperia Bonus. Klikając w link potwierdzający rejestrację w promocji zostaniesz przekierowany na stronę Comperia Bonus, gdzie nastąpi automatyczne zalogowanie w panelu. Teraz już będziesz mógł złożyć wniosek o konto i lokatę w Meritum Bank. Kliknij przycisk „Wnioskuj o konto i lokatę” – zostaniesz przekierowany na formularz banku. Do jego wypełnienia będzie potrzebny dowód osobisty i telefon. Postępuj zgodnie z instrukcjami, otwórz Proste Konto Osobiste i Lokatę Start w Meritum Banku.

Lokatę Start otworzysz z poziomu bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej po zalogowaniu się na nowo założone Proste Konto Osobiste w Meritum Banku.

Co dalej? Walcz o nagrody! W panelu Comperia Bonus otrzymasz instrukcje jak zdobyć najnowsze iPhony 6 i dodatkowy bonus 5zł za aktywność mobilną. Pobierz aplikację mobilną, wykonaj przelew i zyskaj dodatkowe 5zł do swojego gwarantowanego bonusu. W zależności od posiadanego urządzenia, wybierz odpowiedni link do sklepu z aplikacjami.

Pobierz aplikację Meritum Bank i za jej pomocą zaloguj się na swoje konto w Meritum Banku. Zobacz jak prosto możesz wykonać przelew, który umożliwi uzyskanie dodatkowego bonusu. Czekaj na kolejne informacje ze specjalnymi promocjami Meritum Banku i szansą na wygranie najnowszego iPhona 6. Liczyć się będzie Twoja szybkość!

Szczegóły dotyczące warunków otrzymania nagród znajdziesz na stronie comepriabonus.pl i w regulaminie promocji.

To nie wszystko, sprawdź jak założyć Lokatę Start z poziomu aplikacji mobilnej. Zaloguj się poprzez aplikację na swoje konto bankowe. Wybierz ekran z informacją o lokatach bankowych.

 • Wyciśnij przycisk „Otwórz lokatę”
 • Następnie przycisk „Wszystkie lokaty”.
 • Zdefiniuj kwotę lokaty
 • Z listy rozwijanej wybierz „Lokatę Start”
 • Naciśnij przycisk „Otwórz lokatę”
 • Potwierdź warunki i zatwierdź transakcję.

Pamiętaj, mobilni zyskują więcej – gwarantowany bonus 55zł + 5zł za przelew i możliwość wygrania iPhone 6.

Nie zwlekaj, odbierz swój Bonus i walcz o nagrody – zarejestruj się w promocji Comperia Bonus, Oferta na 5+. Spiesz się, ponieważ oferta jest limitowana!

Instrukcja krok po kroku

Do wygrania 5x iPhone 6!

 • Lokata nr 1 wg analityków Comperia.pl
 • Od 1 000 zł do 10 000 zł na 2 miesiące
 • Otworzysz konto online nawet w 15 minut.
 • Założysz lokatę bez wychodzenia z domu.
 • Otrzymasz bonus 55 zł w prezencie

 • Informujemy, że promocja „Comperia Bonus 2” została zakończona. Dziękujemy za tak liczny udział w akcji promocyjnej.

  Końca dobiegł również konkurs „Lokata na Czas". Poniżej lista szczęśliwców, którzy wygrali Apple iPhone 6 16GB:

  1. Mateusz K., Brzostek
  2. Szymon S., Wrocław
  3. Tomasz Ż., Myślenice
  4. Paweł S., Kraków
  5. Piotr B., Kraków

  Gratulujemy!

Strona główna | ComperiaLead.pl