Kalkulator zysku
Konto Godne Polecenia na 4%  + Bonus 100 zł
Kalkulator zysku
odsetki gwarantowany
bonus
Comperia.pl
zysk

Suma zysku = 100
Zaloguj się
Uzupełnij dane do logowania.

Jeśli nie jesteś zarejestrowany załóż konto

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj

 Rozwiń transkrypcję
Zobacz jakie to proste

Spełnij warunki promocji

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 100 zł premii gwarantowanej należy zarejestrować się w Promocji. Aby założyć Konto Godne Polecenia w promocji "Konto na 4%", należy użyć linku zawartego w wiadomości e-mail potwierdzającej rejestrację. Po przeniesieniu na stronę promocji i zalogowaniu do aplikacji należy skorzystać z linku udostępnionego w aplikacji. Następnie po przejściu na stronę promocji i zaakceptowaniu zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej należy użyć przycisku "Otwórz konto" i wypełnić wniosek, zawrzeć umowę o Konto Godne Polecenia w promocji "Konto na 4%" i do 31 sierpnia 2016 r. dokonać z otwartego w promocji konta sześciu transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, płatności BLIK lub płatności telefonem.

Oferta skierowana do nowych klientów banku w rozumieniu treści Regulaminu oraz klientów banku, którzy nie posiadali konta osobistego prowadzonego w złotych polskich od dnia 15.08.2015 r.

Po zakończeniu promocji "Konto na 4%", tj. od dnia 1.07.2017 r. opłaty za kartę MasterCard® Omni lub kartę MasterCard® PAYBACK Omni będą pobierane zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji pobieranych przez Bank Zachodni WBK S.A. za czynności bankowe dla ludności. Oprocentowanie na Koncie Godnym Polecenia będzie zgodne z Tabelą oprocentowania kont oraz lokat terminowych dla klientów indywidualnych. Oprocentowanie Konta Godnego Polecenia jest zmienne. Stan na 26.10.2015 r. Regulamin Konto Godne Polecenia w promocji "Konto na 4%"

Organizatorem akcji promocyjnej jest Comperia.pl Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, 02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 13, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym
dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000390656, NIP: 951-220-98-54, o opłaconym w całości kapitale zakładowym wynoszącym 215 789,10 zł.