Kalkulator zysku
Sprawdź ile możesz zyskać
Kalkulator zysku
Oblicz
odsetki gwarantowany
bonus
Comperia.pl
zysk

20 + 50 = 20
Suma zysku = 100
Przypis
Zaloguj się
Uzupełnij dane do logowania

Jeśli nie jesteś zarejestrowany załóż konto

Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj

Instrukcja krok po kroku
 Rozwiń transkrypcję
Zobacz jakie to proste

ZAREJESTRUJ SIĘ W PROMOCJI

OTWÓRZ KONTO ACTIVE LUB PRESTIGE W EUROBANKU

W RAMACH KONTA ZAŁÓŻ LOKATĘ 4%

Odbierz bonus 50zł i wygraj samochód

Spełnij warunki promocji

Wyniki konkursu "Ulokuj się w nowym aucie jak Finansowy Bonsu"

1. miejsce: Ewa Saar
Nagroda: Toyota Aygo

2. miejsce: Krzysztof Matuszewki
Nagroda: iPhone 6S 64GB

3. miejsce: Kaja Ciszewska
Nagroda: iPad Mini 2 16GB

Laureaci konkursu otrzymali powiadomienie drogą mailową.

--------

Zarejestruj się w promocji na stronie www.comperiabonus.pl do 31.10.2015r.
Przy rejestracji podaj nam dane: imię, nazwisko, telefon i adres e-mail.
Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail wyślemy Ci link aktywacyjny w celu potwierdzenia rejestracji na comperiabonus.pl.
Po dokonaniu aktywacji udziel zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej dla Comperia.pl i zawnioskuj o otwarcie konta active lub prestige do 31.10.2015r.
Załóż promocyjną lokatę z oprocentowaniem 4% na 3 miesiące w kwocie od 200 zł do 10 000 zł (lub do 50 000zł na 3%) w ciągu 30 dni od zawarcia umowy konta, a do 31.12.2015r. otrzymasz bonus 50 zł od Comperia.pl.


Promocja „Comperia Bonus 4” (dalej : Promocja) trwa od 6.10.2015 r. do 31.10.2015 r.
Uczestnikiem Promocji może być osoba, która w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji: nie była posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem konta, nie miała zawartej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Euro Banku S.A.( dalej: Bank) , w czasie trwania Promocji zawrze z Bankiem umowę o prowadzenie konta w pakiecie Active lub Prestige oraz w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy o prowadzenie konta założy jedną „Lokatę na dobry start” na 4% na 3 miesiące w kwocie od 200 zł do 10 tys. zł. Promocja „Lokata na dobry start” trwa od 01.09.2015 r. do 30.11.2015 r.
Oprocentowanie „Lokaty na dobry start” jest stałe i naliczane w skali roku. Warunkiem odnowienia lokaty o promocyjnym oprocentowaniu jest przelew, w terminie określonym w Regulaminie promocji „Lokaty na dobry start”, dochodu z tyt. umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, emerytury lub renty w wys. min. 500 zł na konto, z którym powiązana jest Lokata na dobry start, lub wykonanie 9 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 600 zł kartami płatniczymi wydanymi do konta, w terminie określonym w Regulaminie promocji "Lokata na dobry start”. W ramach Promocji Uczestnik jest uprawniony do otrzymania wyłącznie jednego Bonusu. Bonus oznacza nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł przyznawaną i wypłacaną przez Comperia.pl na Konto Uczestnika Promocji. Gwarancja dotyczy Bonusu, którym jest nagroda pieniężna w wysokości 50 zł przyznawana i wypłacana przez Comperia.pl na Konto Uczestnika Promocji po spełnieniu warunków Promocji. Szczegóły oferty, w tym pozostałe warunki oraz informacje o aktualnym oprocentowaniu depozytów, opłaty i prowizje, Regulamin Promocji „Lokata na dobry start”, Regulamin konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A., Regulamin wydawania i używania debetowych kart płatniczych Euro Banku S.A. dostępne są na www.eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A. Regulamin Promocji „Comperia Bonus 4” oraz pozostałe warunki dostępne są na www.comperiabonus.pl.